טיולים מיוחדים בארץ

מחפשים את הדרך הטובה ביותר והייחודית לחוות את ישראל ? רוצים לתבל את המסע שלכם בישראל עם מקומות ואטרקציות ייחודיים ?

יש לנו בדיוק מה שאתה צריכים! צוות שירותי התיירות שלנו ישמח לתכנן עבורכם מסלולים וחוויות ייחודיות בישראל עם מקומות מקסימים ונסתרים.
בעזרת צוות מדריכים מנוסים ודוברי מגוון של שפות, Unlimited תארגן עבורכם סיורים מקצועיים ומרתקים ברחבי הארץ.
אז אתם יכולים להירגע, להנות ולתת לנו לטפל בכול עד לפרט האחרון ולהפוך את הרגעים המבוקשים שלכם בישראל לבלתי נשכחים.

טיול היסטוריה וארכאולוגיה – ארץ התנ"ך

לצעוד במשעולים בהם פסעו שלושת האבות , לבקר בירושלים העיר הקדושה לשלושת הדתות המונותאיסטיות, לשמוע את קול המואזין בצוותא עם דנדון פעמוני הכנסייה ותפילות בית הכנסת . להעפיל לפסגת המצדה ,להשקיף על ים המלח ,ולשמוע את סיפורי הגבורה היהודית, לטבול במימי ים כינרת הגלילי במקום בו פסע ישו על המים . ישראל ארץ של תרבות והיסטוריה עתיקה, ערש התרבות המערבית ,מקום בו כל אבן וכל מבנה נושאים בתוכם מטען היסטורי עצום . בעזרת מדריכנו המעולים תוכלו לבקר בכל אתרי המורשת וללמוד להכיר את המורכבות המיוחדת של הארץ הזאת.

טיול נופים ומקומות – ארץ זבת חלב ודבש

הארץ עליה נאמר בתנ'ך " כי יהוה אלוהיך, מביאך אל-ארץ טובה: ארץ, נחלי מים עיינות ותהומות, יוצאים בבקעה ובהר. ארץ חיטה ושעורה, וגפן ותאנה ורימון, ארץ זית שמן ודבש. מסע עוצר נשימה ביום אחד מפסגותיו הלבנות של החרמון דרך שדותיו המוריקים של הגליל ועמק יזרעאל, ,עבור בים המלח הנמוך בעולם אל מרחבי הנגב האינסופיים, ולקינוח טבילה במימיו החמימים של הים התיכון. יחד עם הצוות המסור שלנו תוכלו לערוך כעין מסע עולמי החולף בתוואי נוף שונים. לעבור משלג למדבר בפחות משעתיים וממרחבים צחיחים אל נחלים זורמים ומפלים, מנופי בראשית בהם לא נגעה יד אדם אל חופי הים של ישראל הידועים בכל העולם.

טיולי ילדים

הצוות שלנו ישמח להעניק לידיכם חוויה בלתי נשכחת של טיול במחילות ובמערות קדומות , ביקור במיני ישראל , מתקני שעשועים מותאמים לכל הגילאים , ואם הם יתנהגו יפה, גם לקחת אותם לנסיעה אתגרית בטרקטורון בשביליו המקסימים של עמק החולה או במורד הר הנגב המיתולוגי . מופעים אור קוליים וסיורים וירטואליים מרתקים יתאפשרו גם על פי דרישה.

טיולי צפרות

ארץ ישראל הקטנה שוכנת בלב ליבו של פרוזדור נדידה מהעמוסים בעולם, בו ציפורים חולפות בדרכן מאפריקה לאירופה ומאסיה לאירופה ובחזרה. בכל שנה חולפות מעל שמי ישראל כחצי מיליארד ציפורים נודדות .בישראל בלבד ניתן לצפות ביותר מ 500 מיני ציפורים. ארץ ישראל הינה אבן שואבת לצפרים הבאים מכל העולם אשר חוזרים לארץ מידי שנה וזוכים לחוויה בלתי נשכחת של צפייה בעשרות אלפי העגורים החורפים בעמק החולה , בעשרות מיני דורסים החולפים וגם נשארים באלפיהן ובאינספור ציפורי שיר מרהיבות. החברה שלנו מתמחה בסיורי צפרות מודרכים יחד עם מדריכי צפרות מהשורה הראשונה בארץ.

הצוות המקצועי של חברת Unlimited Services יארגנו עבורכם סיורים מקצועיים ומרתקים ברחבי הארץ. אנו נתכנן עבורכם מסלולים וחוויות ייחודיות, נטפל ונדאג לכל הפרטים. התקשרו לטלפון מספר: 0737871401 או שלחו לנו מייל:

    Call Now Button