אודות Unlimited Services

לצוות Unlimited ניסיון של שנים באבחון צרכי לקוח והתאמת שירותים ברמה הנוחה והמתאימה ביותר ללקוח ולסביבתו העסקית והמשפחתית. הערך המוסף אותו אנו מביאים לתחום בא לידי ביטוי במחויבות שלנו להשיג עבור הלקוח את התוצאה הטובה ביותר והערך הטוב ביותר עבור המוצר אותו הוא רוכש.
החזון שלנו הוא להיות החברה המובילה בתחום שירותי הנוחות והקונסיירג בארץ, תוך חציית קווי מחשבה,חשיבה יצירתית,יחס אישי ועמידה בסטנדרטים המקובלים בעולם הרחב, של מצוינות ומקצועיות ללא פשרות.
אנו באנלימיטד מאמינים שאם יש משהו שאתה יכול לחשוב או לחלום עליו, אנחנו יכולים לגרום לו לקרות לשביעות רצונך ועל הצד הטוב ביותר.

חברת אנלימיטד מתחייבת לספק לקהל לקוחותיה את רמת השירות הגבוהה ביותר מתן אמון, שקיפות וחשיבה משותפת שתספק חוויה מלאה שלמה ובטוחה. התקשרו לטלפון מספר: 0737871401 או שלחו לנו מייל לכתובת: info@unlimitedvips.com

אנלימיטד היא חברה שהוקמה על ידי צוות של אנשים בעלי ניסיון עשיר בעולם התעופה ושירותי הוי אי פי בארץ ובעולם. החברה מתמחה בניהול ובמתן שירותי פרימיום המותאמים לדרישת הלקוח.
לצוות אנלימיטד ניסיון של כ 20 שנים בתחום שירותי התיירות והתעופה בארץ ובעולם, והוא מביא איתו משב של חדשנות ויצירתיות לתחום שירותי הנוחות בארץ בעולם.

שרותי vip בנתב"ג

שם החברה הינו תולדה של חשיבה מגובשת ומשותפת, בתוך הקופסא ומחוצה לה, שתכליתה אחת – בניית מוצר חדשני בעולם חיי הנוחות ושירותי הוי אי פי, אשר אינו מסווג, מוגבל או מוגדר ובעל אופי חופשי, יצירתי ומקורי.

בקיצור… Unlimited

שירות אישי מקצועי ומעל הכל יעיל! אל מול התורים הבלתי נגמרים בנתב״ג היה כיף לגלות שאפשר גם אחרת... התחלה מושלמת לחופשה המשפחתית.

דוד

טיסה ללא דאגות! מפתח הבית עד פתח המלון שלנו ביורו דיסני פריז, עם שירותי ההסעות וה VIP בשדות התעופה של אנלימיטד לא הרגשנו את הטיסה וכל כאב הראש הכרוך בה. שווה שווה שווה!

משפחת ציפורי

« Together we aim to fly high – we reach far »

Call Now Button